Filmiki

Loading...

7 lis 2010

Film "Miasto Kości"

Mam mieszane uczucia co do tego, żeby powstał film na podstawie "Trylogii Darów Anioła", ale chciałabym razem z Kasią poznać wasze opinie na ten temat...
Czy waszym zdaniem powinien powstać film? Jacy aktorzy mogliby w nim zagrać i jak to wg. widzicie?
Z niecierpliwością czekam na wasze odpowiedzi :D Ola

14 komentarzy:

 1. Nooo,cóż,osobiście zakochałam się trylogii Dary Anioła,więc uważam,żę film powinien powstać! :D
  Na premierze byłabym chyba obowiązkowo,i myślę,żę popularnością dorównuje juz Zmierzchowi...A zresztą jesli wierzyc okładce sama Stephanie Mayer zachwyciła się tą trylogią. :D
  Pozdrawiam fanów Nocnych lowcó ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem nie powinno być filmu, bo w okół tej książki zrobi się wielka afera jak ze zmierzchem i to będzie bez sensu. Bo właśnie przez film Zmierzch stał się głupi. I jeszcze proponowane aktorki na główna bohaterkę są do kitu, więc po co mają kręcić film, żeby był wielką klapą???

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja popieram Emo-Aldonke :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam co do tego Mieszane Uczucia...z jednej strony fajnie byłoby zobaczyc przygody i realia bohaterów Trylogi Darów Anioła a z drugiej strony byloby trochę nie fajnie jeśli stało się wokół niej taki szum jak ze "Zmierzchem".Bałam bym się jeśli by to tak nielikatnie mówiąc sknocili itp

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak zgadzam się z CzarownąWampirzycą tez nie chciałabym żeby tego sknocili, bo uwielbiam Dary Anioła i nie chce, żeby ludzie traktowali tą książkę tak jak Zmierzch. Podzielam twoje Zdanie Wampirzyco :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tam wole filmy, bo nie trzeba się trudzić i czytać, więc moim zdaniem fajnie by było gdyby powstał.

  OdpowiedzUsuń
 7. moim zdaniem film powinien byc

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja nie chce filmu, bo znowu zrobiu się szum jak w okół zmierzchu i po prostu obrzydzą wszystkim książke.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja chętnie zobaczyłabym film, choć nadal nie mam co do tego 100% pewności. Źle mi na myśl, że mogliby go spiep****( sorki za wulg), i że stanie się tak jak ze zmierzchem. Szum, a ci co tej książki nie lubią, będą mieli okazję jeszcze bardziej obsmarować całość, skoro film nie wyszedł. Bo jak już mają zepsuć ideał Jace'a, to niech się lepiej za to nie biorą ;]

  Anonim

  Ps widziałam propozycje aktorek na Clary...masakra! Tandetne brzydotki, więc nie! Lepiej niech się za ten film wgl nie biorą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się jeżeli film z***** tak jak Zmierzch to niech się za to nie biorą bo jak popsują wszystko lub wytną jakieś sceny jak w zmierzchu i innych książkach np. ponoć Asystent Wampira też się z***** i nikt nie chce wydać dalszych części tej książki.P prostu chamstwo.

   Usuń
 10. Ja bym z chęcią zobaczyła DOBRY film, z ODPOWIEDNIĄ obsadą i to BEZ zbędnych dodatków czy zupełnie wyciętymi fragmentami książki. Bo to powinien być fantastyczny film akcji, opływający w znakomitą fabułę, a nie "zmierzchowate" zepsucie książki od pierwszej sceny. Bo jak widziałam aktorki na Isabelle czy Clary, to mi szczena opadła. Izzy za bardzo delikatna, a Clary za ostra. (chyba powinno być na odwrót?)
  Powinien się za film zabrać ktoś odpowiedni, tyle powiem.

  Susanne

  OdpowiedzUsuń
 11. powinien powstać ten film na 100% musi się udać on. trochę więcej wiary ludzie!! kocham ta trylogie jest cudowna. niech powstanie ten film i to jak najszybciej bo już nie mogę się tego doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 12. Szczerze? Nie podoba mi się to, że Jace'a ma zagrać ktoś inny niż Alex Pettyfer. Kiedy czytałam książkę, to jego obraz miałam przed oczami. Nie mogę uwierzyć, ze to nie on go zagra. Przecież jest stworzony do roli Jace'a.
  Co do Clary... Alexz Johnson w ogóle mi się nie podoba. Najlepiej do tej roli pasuje mi chyba Emma Roberts. Ona ma taką delikatną urodę.
  Co do Isabelle, myślę, że pasowała by tu Megan Fox ^___^ Naprawdę :P
  Tak, jak wspomniał już ktoś wcześniej, nie podoba mi się,że odwrócili charaktery. Tzn, Clarissa miała być naturalną, miłą, nieświadomą swojego piękna dziewczyną, a Isabelle miała być ostrą, niezależną.
  Jeżeli mają to zawalić, to niech w ogóle się za to nie biorą.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli mam być szczera to bardziej podoba mi się spoiler zrobiony przez fanów. Alex Pettyfer po prostu musi grać Jace'a. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. Co do Clary to zgadzam się z komentarzem na górze. :)

  OdpowiedzUsuń